Keresés

Részletes keresés

Győri pigmnhányst keresek Creative Commons License 2019.06.28 0 0 2069

kkk

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2067
Stahanov elvtars!
Ez igazan johetett volna mar az uj topicba!! Most aztan nosza, rajta elorukkolni egy ujabb szerzemennyel ottani debutalas celjabol!
Koszonettel: Cateye elvtar
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2066
Viszlat topic...

Az igazsag odaat van. Megyek hat en is... :)

Kalaszi

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2065
Elsőbben is bocsánat a zavarásért Tamás úr, nem a hozzászólásodra akartam reagálni, csak már nem volt türelmem kivárni a lehetőséget, hogy csak úgy általánosságban felszólaljak, de ha már itt vagyok azért a gimis lányok ügyében mégiscsak hozzátennék valamit a topikhoz, merthogy ezek a gimis hölgyemények engem valahogy sosem kultiváltak, hogy úgy mondjam, mert még amikor korban összeillettünk akkoriban elhajtottak mondván, hogy én csak szakközepes vagyok, aztán ugyanazok a kisasszonyok azért kötöttek útilaput a talpamra, mert műszakis voltam, de én gyanítom, hogy az egésznek a hátterében az állhatott, hogy egyszerűen csak nem tetszettem nékik, bár ennek ellentmond, hogy középiskolában pattanásos arcú a felsőoktatásban pedig merőben unszimpatikus és harsányan sznob sehonnaik karjaiban landoltak egytől egyig, én meg csak nyelhettem a könnyeimet ami könnyen ment, mert általában sört is nyeltem mellé, hát igen, nagy hibát tud elkövetni az ember azzal, hogy az aktuálisan éppen divatos gondolkodóról (legyen az Nícse vagy mit tudom én mi menő mostanság) kijelenti, hogy unalmasnak tartja, mert van ami tetszik és van ami nem, no ezek után el lettem könyvelve egy műveletlen tahónak, hát igen azok a lányok nagyon leírtak, de én azért nem haragszom rájuk, mert nekem már azzal is sok örömet okoztak, hogy nézhettem őket, a szemükbe lógó huncutkákat, az okos kis arcocskájukat, ami gyakran megnyúlt az elfojtott ásítástól, dehát az a fránya Nícse kötelezőnek számított azokban a hetekben, egy szó, mint száz szépek voltak ők ott azokban a füstös egyetemi klubbokban, mind mint egy-egy madonna, de nem ám az emtívíből se nem a kora középkori randa mázolmányokról, hanem, mint egy ticianó kép meg az összes többi korabeli olasz festő, akiknek a neve most sajnos nem jut az eszembe, ez még egy fátum nekem ez a névmemória, ebből is volt rengeteg problémám, merthogy melyik kisasszonyka veszi jó néven ha Ildinek szólítják, pedig Zsuzsa a neve, és sosem tudták megérteni, hogy én rajtuk csüngök teljes szívemmel, más nevet mindenféle hátsó gondolatok nélkül adok nekik, egyszerűen az a Zsuzsa is olyan ildis volt abban a pillanatban, de nem volt az csak egy pillanat, és felpattant és otthagyott, de úgy, hogy a százados tölgyek se láttak sok olyat, márpedig azok sokat tapasztalhattak, mert azt a kis ligetet is mintha csak csókolódzásra teremtették volna, no nekem maradt a magányos séta, meg az elmélkedés, úgy lépkedtem ott, mint valami Szinbád a filmben, aki igazából a Krúdy volt, csakhogy én tisztára a beteljesülés nélkül, hiába no ez a karma jutott nékem, de ez még nem minden, jó multkorjában az egyetemen, ahova visszajárok posztgraduálni, az egyik este órákig beszélgettem egy csinos barna leányzóval, a zavaró momentum csak a barátnője volt, hisz mindnyájan ismeritek azokat a fránya barátnőket, akik jobban vigyáznak a kisasszonyokra, mint egy gardedám, mert addig nyavalyognak, míg a bájos célszemély beadja a derekát és elballag velük valami eszement program (általában diszkó) miatt, ahova esély nincs, hogy ép ésszel követni tudjam, de hadd térek vissza a lényegre, másnap, mit ad isten, három teljes órán keresztül fogyasztottam egy másik szórakozóhelyen anélkül, hogy a szívemnek akkor oly kedves hölgyet észrevettem volna, és mire észrevettem akkor már régen késő volt, mert elég volt egyet nyaffannia annak a bizonyos barátnőnek (ki nem állhattam, mit ne mondjak) és a tünemény sarkon fordult és otthagyott, átkozom azóta is a félhomályt, mely mint mondják anyira hangulatos, de bizony csak annak aki kéz a kézben vonul be egy ilyen szórakozóhelyre, másnak meg csak igen kellemetlen perceket és szép reményei teljes katasztrófáját hozza az elsötétített helyiség, nem beszélve arról a balesetről, hogy az emberfia könnyen az ácsolt fapadokra kilöttyentett sörtócsába ülhet, az meg egy donhuannak kész katasztrófa, mert még a pátosz is komikusnak hat ha az embernek egy nagy folt virít a hátsó felén, úgy járt a Mátyás atya is, aki a mise előtt bérmákolásra készítette fel az égetnivaló Szabó fiúkat akik, egy óvatlan pillanatban kutyapiszokkal kenték be a miseruha (vagy hogy hívják azt a fehér lepedőt amit a papok magukra vesznek) hátsó felét, az atya meg sietett, felkapta magára azt a fehér göncöt anélkül, hogy tüzetesebben megvizsgálta volna, hát az a kis templom hamar megtelt furcsa szagokkal, amiket még a füstölő sem tudott elnyomni, de az egészben az volt a legtragikusabb amikor a tisztességben megőszült öreg pap az oltár felé fordult és lehullott a lepel a penetráns szagok eredetéről, no ezek után még egy pápai körlevél sem tudta volna tisztára mosni őtet attól, hogy becsinált a mise alatt, így aztán Mátyás atya áthelyezését kérte valami trópusi plébániára, ahol pestiseseket gyógyít, így mérte magára azt a büntetést, hogy azok a dögletes bűzök is naponta megszégyenülésére emlékeztetik, hát így tehet egy gyermeki csíny tönkre egy karriert, hasonlóképpen ahhoz ahogy a félhomály vagy a rossz névmemória az éppencsak szárbaszökkent szerelmet.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2064
Nem. Amit utana irtam, azert irtam. :)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2063
Helló!

Megnyitottam a folytatás topic-ot :)))
A szerelem (kapcsolat) vége.... II.

Duck, tőle.

masvalaki

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2062
Figyelem!

Nincs kedvetek szombat este jonni a SOTE-ra ? Mar meg van beszelve par torzsasztalossal, ugyhogy ha netan raertek gyertek el please ! Legalabb kikapcsolodunk egy picit :)))
Ja igen, mivel tudom, hogy itt tobbsegben fiuk vannak, mellekesen megjegyzem, hogy lesznek holgyek is a buleyban, raadasul a DJ megigerte, hogy rank szabaditja majd a 'rajongoit' is ;)
Persze nem csak a NO a fontos, hanem hogy bulizzunk egy jot. Legalabbis en szeretnek...

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2061
A tipp jó volt. Valóban gimis.
De számít ez? :o)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2060
Úgy érted: nem vártam Tőle túl sokat vagy: nem vártam Rá túl sokat?

A barát, aki feltünt hirtelen nem lány, igy - remélem - nem fogok beleszerelmesedni.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2059
:))

Duck, na igen... Leszel meg turelmes is... Mert csak tűnik fájdalommentesebbnek... ugye...
Más. Kérdés: khmm, nem akarlak bántani, de nem vártál véletlenül túl sokat? A barátsággal meg vigyázz, nehogy elcsússz valami apró banánhéjon és megint beleszerelmesedj valami félreértés miatt. És sok szerencsét a továbbiakban.

masvalaki

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2058
masvalaki,

hát persze, hogy nem tudom nem észrevenni. Csak türelmetlen vagyok. Ezért tünik fájdalommentesebbnek, ha próbálok nem tudomást venni Róla.

Cateye,

nem az emberekben általánosságban csalódtam. Attól félek, hogy Benne kell csalódnom. És ez akkor is fáj, ha elfogadom, hogy az emberek nem mindig olyanok, amilyennek képzelem őket. Viszont ennek kapcsán szereztem egy barátot és ez azt hiszem tegnap este tudatosult bennem.

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2057
Na igen, de az ember azert mindig tanul (?) a tapasztalataibol...( legalabbis nagyon remelem, mar csak magam miatt is! =:) )
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2056
:) vagy inkább :((

Örülnék, ha nem lennének ilyen irányú tapasztalataim.....

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2055
Duck - Ez a legnehezebb! Megertetni magunkkal, hogy NEM MINDENKI ilyen, s meg az is lehet, hogy ezek az emberek nem minden *helyzetben* ilyenek... Szoval bizonyara nehez, de sajat jol felfogott erdekunkben nem szabad altalanosan kivetiteni a dolgot es ugy erezni, az emberekben csalodtunk. Letelemunk a bizakodas es a remeny, ettol nem szabad es nem is erdemes megfosztanunk onmagunk. Javaslatom: legy egy kicsit egyedul, ne akarj uj kapcsolatot, hagyd, hogy lecsengjenek benned az ilyen sotet gondolatok. Abban a pillanatban, hogy mar fenyesnek latod a nappalokat, 'elindulhatsz ujra keresgelni'. :)

masvalaki - nagyon koszonjuk elore is az uj topic nyitasat, eddig csak Rad vartunk! :) Orulok, hogy tapasztalati uton szerzett tanacsodat megosztottad velunk, igy talan Duck is rozsasabban latja a helyzetet... de legalabbis nem remenytelennek. :)

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2054
Bocs, ha valakit ismételtem, nem volt időm még végolvasni az utolsó sok üzenetet.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2053
Sziasztok!

Elsősorban. Nyitok az elkövetkező napokban új topicot, hogy ne kelljen oly soká várni a letöltésre.

Duck!

A te dolgaidhoz annyit szólnék hozzá: Ne akarj nem tudomást venni róla. SZVSZ úgysem fog menni, mert a kisördög ott van mindenkiben. Én egy ilyen esetben barátja maradtam a lánynak. Nagyon nehéz volt, még most is az (egyéb okok miatt, pl együtt éltünk). Ennek ellenére megéri, nem kell elvárni tőle semmit, nem kell többre becsülni, mint egy átlagos havert stb. Ez sem egyszerű, de könnyebb mint nem észrevenni a másikat. Ezekután a dolog szépen kifutja magát úgy, hogy észre sem veszed... (legalábbis ez az én tapasztalatom:)

masvalaki

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2052
Csak azt áruld el, hogy mit kezdjek ezzel a csalódás okozta fájdalommal itt legbelül. Ne értsd félre: most már nem kizárólag szerelmi csalódásról van szó. Félek, hogy az emberben kell csalódnom.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2051
Sziasztok Fiuk!

Fudge - kosz, hogy nem nekem kellett 'bizonygatni'. :)
Duck - Fudge valaszaban ott volt az enyem is. Nem a nokhoz valo hozzaallasodon kell valtoztatni, hanem a modszereiden (?). Ez most nem a legmegfelelobb szo ra, de remelem erted. Egyebkent, nagyon javaslom, hogy olvasd el Sz Tamashoz az utobbi nehany napban irt mondanivalomat, mert azt hiszem, Rad is vonatkozik!!
(Ha valami nem stimmel megsem, szolj! :) )

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2050
Persze, hogy nem. És ameddig fontos egy nő, addig úgysem tudnék játszani vele. De most úgy érzem, hogy muszáj lazábbra vennem a dolgokat, mert különben újra és újra fájni fog. Érdekes egyébként: Ő azt mondja - persze másoknak - , hogy kedves vagyok Vele, meg sok egyéb pozitiv dolgokat. Akkor mi a *ért viselkedik igy?

S a Te barátnőid?

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2049
Szerintem igen. A kérdés, hogy érdemes-e feladni az elveimet, hozzáállásomat a nőkhöz, csak mert bizonyos nők úgy állnak hozzám, ahogy. Esetleg csak ezekhez a konkrét nőkhöz kell máshogy viszonyulnom. Erre gondoltam.
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2048
Duck ne feledd, nem minden nő 1forma !
Bár én biztos vagyok benne, hogy tudni fogod majd, ki az aki megérdemli, hogy ne csak játszadozz vele.
1ébként hogy vagy mostanában ? És hova tűnt a Bagojjnak topic ? :o
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2047
Szerinted??
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2046
Ez most irónia?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2045
Szia Tamas!

Nos, ha errol van szo, hat akkor hurra! :) Ami azt illeti, az ember nem mindig veszi eszre, ami kezenfekvo. Ettol fuggetlenul, a legjobb, ha az ember ugy megy bele egy kapcsolatban, hogy addig csinalom, amig en is es a masik is jol erzi magat benne. Aztan szep lassan vagy kialakul egy kolcsonos szimpatiabol fakado szeretet, majd szerelem, vagy az egyik elkezdi kenyelmetlenul erezni magat mar a kapcsolatban, s az az a pont, amikor eloszor meg kell probalni megfogalmazni a problemat, hogy miert erzi magat az egyen rosszul a kapcsolatban - elkepzelheto u.is, hogy a masik is u.ugy erez, csak epp nem beszeltek rola -, s ha zaros hataridon belul nem javul a helyzet, akkor viszont veget kell vetni annak a kapcsolatnak. Szoval csak figyeld a sajat es a parod reakcioit, s elvezzetek az egyutt toltott idot, aztan ki fog alakulni, hogy hogyan is tovabb.

Ami a baratnoktol valo elszakadast illeti... gyanitom, gimis a lany is meg, igy eleg fiatal. Ebben a korban nagyon erosek a kotodesek a baratnok kozott, foleg, ha nem volt meg komolyabb kapcsolata a lanynak. Ne aggodj, ez feltehetoleg valtozni fog, ahogy komolyodik a kapcsolatotok. Mindenesetre en biztos elmondanam neki, hogy igy erzel, hogy tudja, hogy igy nem erzed teljesen jol magad. Szeretnel vele kettesben is elmenni ide vagy oda, ugy, hogy kivetelesen a b.noi nincsenek vele.
Ne feledd, ha nem szolsz valakinek, hogy valami problemad van, akkor ne is nagyon vard el, hogy valtoztasson rajta, hisz nem tudja, valtoztatnia kellene!! Ez orok szabaly - szerintem - barmilyen kapcsolatban! Legyen az akar hivatalos, akar szemelyes - barati avagy szerelmi.

Legy turelmes es oszinte, az a legfontosabb!
Majd irogass, hogy hogyan alakulnak a dolgok. // CE

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2044
Hat gratulalok, ha ezt voltal kepes levonni az eddigiekbol...
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2043
Duck, azért ne hamarkodd el!
Láttad a Veszedelmes viszonyok című filmet?
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2042
Azt hiszem átlátok a nőkön. Játszani fogok velük és akkor valószinü nem halok bele, ha ők is játszanak velem. Hogy milyen jó, amikor két férfi megbeszéli a két nővel kapcsolatos tapasztalatait!
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2041
Remélem, soha nem fogom +bántani Őt. Talán nem is kell.
És szerencsére már azért nekem is tetszik már egy jó ideje, csak mindig volt valaki "más". De mig bennük csalódtam, benne (még) nem tudtam.
Csak nem tudok olyan oldott lenni vele. Pláne, mert nem szeret elszakadni a barátnőitől, pedig azért egy kapcsolat az inkább scak 2 emberből áll, SZVSZ. Nem baj, lesz ez még jobb is! ;o)
Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2040
és ha nincs?

akkor most te győztél? :(((

Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 2039
Ha van okom dicsekedni, akkor az azt jelenti, hogy neked is van okod feltekenynek/irigynek lenni. :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!